Volejte +420 736 677 194

Doprava

Česká pošta

Všem velmi dobře známý způsob doručení do druhého dne od podání zásilky, tzn. někdy již do dvou dnů od závazné objednávky. Výhodnou je především široká síť poboček. Pouze u zásilek do 30 kg. Doručování od 8:00 hod. do 16:00 hod. V případě, že zákazník nebude přítomen v době doručení doma, bude mít ve schránce avizo o obchodím balíku. Zásilku si potom může vyzvednout na příslušné poště. Možnost reklamace poškození zboží do 24 hod. od převzetí. Cena této dopravy je od 99 až po 299.- Kč podle váhy výrobku.Cena dopravy je vždy u výrobku uvedena. Jedná se o výrobky LED TV do 82 cm, 94 cm, odsavače par,mikrovlné trouby ,hifi sestavy, domácí kina atd.

Číst dál...

Expres Van - Konfortní doručení na dodací adresu

Dopravu zajišťuje přepravní společnost Expes Van a jedná se o zásilky o váze nad 31 kg. Možnost též použít pro přepravu lehčích věcí do 30 kg, kdo nechce použít služeb České pošty.

Cena této dopravy je od 199 až po 399,- Kč podle váhy výrobku. Cena dopravy je vždy u výrobku uvedena. Jedná se o LED TV veškerých rozměrů, lednice, sporáky, pračky, myčky, mrazáky, vestavěných spotřebičů atd.

Doručování od 8:00 hod. do 17:00 hod. Řidiči této společnosti jsou profesně vyškoleni, jak zacházet s přepravovaným zbožím. Zboží vám bude doručeno za 1. zamykatelné dveře vašeho domu. Řidič Vám před svým příjezdem zavolá a avizuje svůj příjezd. Možnost reklamace zboží do 24 hod. od převzetí. Možnost odvozu starého spotřebiče za cenu 299,- Kč bez DPH. Musí být připraven k odvozu za prvními uzamykatelnými dveřmi.

Číst dál...

Osobní vyzvednutí na prodejně

Osobní odběr je možné provést na naši kamenné prodejně v Moravské Třebové po telefonické domluvě. Provozní doba: Po - Pá: 8.30 - 17.00 hodin. Sobota 8.30-11.30 hodin. Jiný čas je možný po telefonické domluvě. Platba v hotovosti nebo na splátky. Osobní odběry nejsou zpoplatněny.

Číst dál...

Rozvoz firemním vozidlem Elektro Elkon v okolí kamenné prodejny

Na zboží objednané přes internet je rozvoz po Moravské Třebové zpoplatněn částkou 100 Kč. Svitavy, Lanškroun, Litomyšl,Česká Třebová, Mohelnice a okolí částkou 199 Kč. Víkendové doručení ve výše uvedených městech je zpoplatněno příplatkem 200 Kč. Doručování v pracovní dny a víkendech po vzájemné telefonické dohodě. Zboží vám bude doručeno za 1. zamykatelné dveře vašeho domu.

Číst dál...

V tomto eKatalogu Elektro Elkon naleznete veškeré zboží, které můžete zakoupit v našem kamenném obchodě v Moravská Třebové.
Prodej  elektrospotřebičů za nejlepší ceny na trhu. Každý týden nové akce. Pro zákazníky z ČR mimo region Moravská Třebová není možný nákup přes internet.
Rozvoz nadměrných elektrospotřebičů do 25 km zdarma.

K cenám v tomto katalogu se připočítává RP ve výši 194 Kč u ledniček a mrazáků, 203 Kč u LED TV a 69 Kč u praček, sušiček, sporáků a myček.

Novinky e-mailem

Chcete dostávat novinky, zajímavé rady a akční nabídky e-mailem? Zadejte své jméno a e-mail.