Volejte +420 736 677 194

HOTPOINT TCD 874 6H1

Výrobce: Hotpoint Ariston Email
Prodejní cena9990 Kč
Hodnota DPH1734 Kč
Doplňující informace
Záruka 2 roky
Možnost prodloužené záruky o 1-3 roky
Rozvoz Moravská Třebová a okolí zdarma
Skladem
Energetická třída
A+
  • Popis produktu
  • Prodloužená záruka
  • Dotaz na produkt

Hotpoint TCD 874 6H1

8 kg prádla, kondenzační s tepelným čerpadlem, 16 programů, LCD display, skleněná dvířka, Antialergenní program, energetická třída A+(A-40%), hlučnost 69 dB, spotřeba 2,59 kWh, rozměry: v x š x h 85x59,5x62,3 cm, bílá, antracitová dvířka

Základní informace

  • Náplň prádla sušení: 8 kg
  • Třída energetické účinnosti: A-40% ( A+)
  • Energetická spotřeba cyklus bavlna : 2,59 kWhDélka cyklu bavlna: 237 min
  • Hlučnost: 69 dB(A)LCD displej

16 programů

Sensorové automatické sušení – 7 úrovní: (k zavěšení, do prádelníku, k žehlení)

Časované sušení

Snadné žehlení

Péče před a po sušení

Časovač odloženého startu

Ukazatel zásobníku vody

Program Woolmark Silver Care – Vlna

Program pro plyšáky

Program HeatandEnjoy – ohřev ručníků

Antialergenní program

Osvěžení prádla

Dětský program

  • Barva: bílá s antracitovými dvířky
  • Rozměry (v x š x h): 850 x 595 x 623 mm

Tepelné čerpadlo – Soft Dry Technology:

Zdokonalená technologie tepelného čerpadla

Soft Dry Technology je založena na dvou uzavřených okruzích, které napomáhají tomu, aby se zabránilo rozptýlení tepla. Tím je garantována nejnižší možná pracovní teplota a větší ochrana vláken a barev. Vlhkost kondenzuje při teplotě (15 – 45°C versus stand. Sušičky 25 - 55°C)

Soft Motion Motor

Nový motor, který dokáže variabilně měnit rychlost a díky snížení mechanických pohybů bubnu nedochází k opotřebování vláken a barev.

Woolmark Silver Care

Sušička Hotpoint-Ariston je jediná sušička na trhu s programem “vlna”, který byl schválený a certifikovaný společností The Woolmark Company, který umožňuje sušit vlněné prádlo maximálně jemně.

Antialergenní péče

Patentovaný systém udržení vysoké konstantní teploty 70°C a nízké vlhkosti umožňuje odstranit z prádla největší alergeny jako pyly, roztoče, plísně a zvířecí srst, tím, že během sušení dojde k jejich neutralizaci nebo celkové změně jejich povahy.

Největší nádržka na vodu na trhu

Sušičky Futura – praktická možnost vylévání vody velkým otvorem nebo malým, který slouží jako nálevka pro žehličku.

Časová předvolba

Díky časové předvolbě máte možnost nastavení přesný konec sušení. Tato funkce umožňuje buď využít výhodné tarify za noční proud a nebo po příchodu z práce domů vyndat ze sušičky krásně suché prádlo.

Dětská pojistka

Elektronická blokace tlačítek či mechanická dětská pojistka ochrání Vaše všetečné dítko před případným úrazem a Vás před přeprogramováním spotřebiče. Mechanická dětská pojistka zabrání otevření dvířek sušičky, elektronická blokace tlačítek zabrání přeprogramování Vámi zvoleného programu.

Snadné žehlení

Pokud se na uloženém a usušeném prádle vytvořily sklady a záhyby, tento speciální program za pouhých 10 minut změkčí vlákna takového prádla a rozloží záhyby, což usnadní žehlení.

Zákonnou záruční lhůtu 24 měsíců vám můžeme u vybraných produktů prodloužit. Je na vás, zdali si budete chtít záruku prodloužit o 12 nebo 36 měsíců. Prodloužená záruka se svým plněním neliší od záruky od výrobce. Můžete si tak déle být jistí kvalitou u nás zakoupeného zboží.

Prodloužená záruka se vztahuje na vybrané zboží den po uplynutí zákonné záruční lhůty 24 měsíců. Možnost prodloužené záruky si vyberete při nákupu zboží v našem e-shopu nebo na naší prodejně.

Při převzetí zboží od nás obdržíte certifikát prokazující prodlouženou záruční dobu.

A jak prodlouženou záruku využít? Objeví-li se v průběhu záruční doby (ať již zákonné nebo prodloužené), ozvěte se nám a my pak vše potřebné zařídíme. Přečtěte si, jak postupovat při reklamaci zboží.

Vrátíte-li zboží zakoupené v našem e-shopu do 14 dní, vrátíme Vám i celou částku za prodlouženou záruku.

 

V tomto eKatalogu Elektro Elkon naleznete veškeré zboží, které můžete zakoupit v našem kamenném obchodě v Moravská Třebové.
Prodej  elektrospotřebičů za nejlepší ceny na trhu. Každý týden nové akce. Pro zákazníky z ČR mimo region Moravská Třebová není možný nákup přes internet.
Rozvoz nadměrných elektrospotřebičů do 25 km zdarma.

K cenám v tomto katalogu se připočítává RP ve výši 194 Kč u ledniček a mrazáků, 203 Kč u LED TV a 69 Kč u praček, sušiček, sporáků a myček.

Novinky e-mailem

Chcete dostávat novinky, zajímavé rady a akční nabídky e-mailem? Zadejte své jméno a e-mail.