Liebherr CNPel 4313

Liebherr CNPel 4313
Akce Doporučujeme Sleva

LIEBHERR CNPel 4313 Volně stojící kombinovaná chladnička s mrazákem dole 5 let záruka na chladničku Liebherr zcela zdarma! Liebherr CNPel 4313 v luxusním nerezovém designu je kombinovaná chladnička s výbornou výbavou a… Více informací

 Skladem 
18 499
15 288 bez DPH
Běžná cena:
19 999
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Liebherr
Katalogové číslo:
A01-073
Záruka:
2 roky

LIEBHERR CNPel 4313

Volně stojící kombinovaná chladnička s mrazákem dole 5 let záruka na chladničku Liebherr zcela zdarma!

Liebherr CNPel 4313 v luxusním nerezovém designu je kombinovaná chladnička s výbornou výbavou a vynikající spolehlivostí, jež je pro německou značku Liebherr typická. Tahounem jsou v jejím případě špičkové technologie, jako je beznámrazový systém No Frost nebo DuoCooling pro nezávislou regulaci teplot v chladicí a mrazicí části. To vše se také pozitivně podepisuje na úspoře – tento model se totiž může pyšnit nejvyšší energetickou efektivitou, kterou značí třída A+++.

Vlastnosti chladničky:

Výška 186 cm

Objem chladničky 209 litrů

Objem mrazničky 95 litrů

Energetická třída A+++

Beznámrazová No Frost technologie

LCD displej

Funkce SuperFrost pro rychlé zamrazení potravin

PowerCooling pro rychlé chlazení

Systém variabilního uspořádání VarioSpace

FrostSafe uzavřené boxy v mrazáku

LED osvětlení

Hlučnost max. 40 dB

Možnost změny směru otevírání dvířek

Technologie No Frost

Již nikdy nebudete muset řešit problémy spojené s manuálním odmrazováním. Z nově uložených potravin se pomocí cirkulace ledového vzduchu rychle odebere teplo i vlhkost, které se posléze odvedou mimo prostor mrazničky. Námraza se proto nestihne vytvořit na stěnách spotřebiče, ani na samotném jídle.

VarioSpace

Možnost variabilního uspořádání vnitřního prostoru je velkým benefitem, a to především v tom případě, že potřebujete často uložit větší kusy potravin (například dorty). Díky systému VarioSpace totiž můžete snadno vyjmout přihrádky a skleněné police.

Systém FrostSafe

Systém uzavřených vyjímatelných přihrádek FrostSafe zamezuje rychlému rozptýlení mrazu v případě otevření dvířek. V praxi se to projevuje tak, že potraviny nejsou zbytečně rozmrazovány a tím pádem se nezkracuje jejich trvanlivost. Samotné boxy navíc mají průhledné přední strany, takže máte dokonalý přehled o skladovaných potravinách i bez jejich otevírání.

PowerCooling

Technologie PowerCooling dokáže rychle zchladit potraviny, aby nedocházelo k jejich zbytečnému kažení. Navíc je vylepšena o speciální spínač, jenž umí automaticky vypnout ventilátor, který slouží pro distribuci studeného vzduchu do všech částí ledničky, v případě, že dojde k otevření dveří. Tím je zajištěna vyšší energetická efektivita.

SuperFrost

SuperFrost je automatická funkce, která zvládá zamrazit potraviny v rekordním čase. To využijete například při vkládání většího nákupu, kdy dojde k rychlému snížení teploty až na -32 °C a rychlému zmrazení, jež se pozitivně projevuje na uchování důležitých vitamínů. Po dokončení rychlého zamrazení se funkce automaticky deaktivuje a přepne do standardního režimu (max. po 65 hodinách), aby ušetřila energii.

DuoCooling

Technologie DuoCooling představuje využití dvou zcela samostatných chladicích okruhů, díky kterým můžete přesně a na sobě nezávisle regulovat teplotu v chladicí a mrazicí části. Dva okruhy navíc zajišťují i to, že nedochází k vzájemné výměně tepla mezi oběma částmi, čímž jsou eliminovány šířící se pachy a nedochází k nežádoucímu vysoušení potravin.