ELECTROLUX Electrolux ZUOGREEN+

ELECTROLUX Electrolux ZUOGREEN+
 Skladem 
5 990
4 950 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
ELECTROLUX
Katalogové číslo:
A01-383
Záruka:
2 roky

Electrolux ZUOGREEN+

Electrolux ZUOGREEN+. Sáčkový vysavač. Malý displej na vysavači upozorní, že je čas na výměnu sáčku.Vzadu je úchyt pro parkování hadice ve vzpřímené poloze, dole úchyt pro zajištění trubek při skladování.Jeden sáček ve vysavači a jeden navíc.Regulace výkonu umožňuje použít takovou sílu, kterou právě potřebujete. Můžete vysávat s minimálním rušením a úsporou energie.

Nyní v akci zdarma výkonný rotační turbokartáč Electrolux ZE014 AeroPro TurboBrush!

Hubice s turbokartáčem AeroPro je speciálně vytvořena pro hloubkové čištění rohoží a koberců.

Kartáče poháněné vysoce výkonnou turbínou dosáhnou hluboko do vláken koberce. Rotující kartáč odstraňuje i ty nejhlubší nečistoty pomocí šetrného kartáčování, které váš koberec nepoškodí.

Kombinovaná hubice AeroPro je vhodná pro vysavače Electrolux s 36mm oválným připojením AeroPro včetně modelů UltraOne, UltraActive a UltraSilencer. 70 % materiálu z recyklovaných plastů

S vysavačem UltraOne Green je spojení vysávání a trvalé udržitelnosti skutečností. Vysavač je vyroben ze 70% recyklovaného plastu a neobsahuje jediné procento PVC. Na konci jeho životnosti tak lze recyklovat celých 92 % spotřebiče. Navíc i obal je vyroben ze 100% recyklovaného materiálu.

O 65 % nižší spotřeba energie

Pokud jde o spotřebu energie, rozdíl mezi novým vysavačem UltraOne Green a běžným vysavačem o příkonu 2 100 W je nesrovnatelný. UltraOne Green totiž spotřebuje o 65 % méně energie. To je pouze jeden z mnoha důvodů, proč je UltraOne Green naším úplně prvním vysavačem s energetickým hodnocením třídy A.

Prvotřídní sací výkon s vysoce optimalizovaným průtokem vzduchu

Vysavač UltraOne Green je koncipován tak, aby zajišťoval skvělé výsledky vysávání na všech površích. Poskytuje špičkový výkon díky účinnému motoru a optimalizovanému průtoku vzduchu prostřednictvím nové hubice AeroPro Extreme.

Bezhlučnost s technologií Silent Air™

Díky naší inovační technologii Silent Air™ nebudete vysáváním nikoho rušit. Vysavač UltraOne Green je vybaven vylepšenou bezhlučnou hadicí a bezhlučnou, avšak mimořádně účinnou hubicí AeroPro Extreme. Hladina hluku je v důsledku toho pouhých 66 dB.

Špičková ovladatelnost zaručuje bezproblémové vysávání

Lehčí, ovladatelnější, snadněji uskladnitelný. Vysávání je nyní bezproblémové. Se systémem Multi Room™, 3 ohebnými parkovacími svorkami, snadno vyměnitelným filtrem a 12 m dlouhou hadicí je práce s vysavačem UltraOne Green jen radost. Vysavač je také vybaven filtrem Allergy Plus pro zdravější domácnost.

Hubice AeroPro™ 3 v 1 pro snadné vysávání na obtížných površích

Pohovky, rohy, obtížně přístupné prostory. S naší multifunkční hubicí AeroPro™ 3 v 1 jste vždy dobře připraveni na jakýkoli typ vysávání. Podle aktuálních potřeb vysávání můžete snadno přejít ke kartáči, štěrbinové hubici a hubici na čalounění a až budete hotovi, stačí nástroj uložit přímo do vysavače.

Technické parametry:

Barva Ebenová čerň

Trubice Aero pro teleskopické z recykl. materiálu

Hubice Aero Pro Silent

Technologie Sáčkový

Turbo kartáč na koberce NE

Ostatní přísl.žádne

Navíječ kabelu Jednoduchý

Délka kabelu (m)9

Elektrický rotační kartáč NE

Velikost prachového sáčku (l)5

Označení prachového sáčku S-BAG

Počet dodávaných sáčků 1+1

Filtr motoru Základní v mřížce

Typ filtru Omývatelný Allergy Plus™ filtr

Akční rádius (m)12

Hlučnost dB(A)66

Hmotnost 5.8

Nom. příkon (W)750

Max. příkon (W)850

Výška (mm)255

Šířka (mm)307

Hloubka (mm)502

Čistá hmotnost (kg)8.42