ELECTROLUX Electrolux ZUSALLFL 58

ELECTROLUX Electrolux ZUSALLFL 58
 Skladem 
6 490
5 363 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
ELECTROLUX
Katalogové číslo:
A01-386
Záruka:
2 roky

Electrolux ZUSALLFL 58

Tichý a výkonný pracant

Jestliže se už nadále nechcete obávat o své ušní bubínky ani psychické zdraví a rádi byste si doma dopřáli více klidu a pohody, pak je načase vybrat zbrusu nový model. Nejlépe takový, který nemá potřebu být slyšen a obdivován, když pilně vysává. Jestliže vás tato budoucnost láká, pak nakoukněte, co se skrývá pod názvem Electrolux UltraSilencer ZEN ZUSALLFL58. Tento elegán v čokoládově hnědém kabátu vás beze slov přesvědčí, že je opravdový profesionál – téměř mlčí, ale svou práci odvede stoprocentně.

Extrémně tichý

Při vysávání se sáčkovým vysavačem Electrolux UltraSilencer ZEN ZUSALLFL58 se nemusíte obávat, že byste probudili své dítko ze sladkého spánku, nebo že na vás přiběhnou rozzlobení sousedi. Konstrukce vysavače je vyrobena tak, aby úroveň hluku nepřesáhla 58 dB – běžný hovor je v porovnání s tímto vysavačem hlasitější. Může za to bezhlučná, přesto velmi výkonná hubice Silent ZEN™ a bezhlučná hadice. Budete tak mít možnost pracovat tiše, přesto s maximální intenzitou a sacím výkonem.

Specialista jako stvořený pro vaše tvrdé podlahy

Vysávání na různých typech tvrdých podlah je nyní snadnější než kdykoli předtím. Vysavač Electrolux UltraSilencer ZEN ZUSALLFL58 je vybaven hubicí AeroPro™ Parketto Pro, která je uzpůsobena pro snadné vysávání dřevěných podlah, dlaždic a podlah se štěrbinami. Proto nepřekvapí, že za účinnost při vysávání tvrdých podlah spadá tento model do třídy A.

Když bojujete s alergiemi

Pokud trpíte alergií na domácí práce, pak vám tento problém přinejmenším zpříjemníme. Jestliže zároveň bojujete s alergeny, které jsou přítomny ve vaší domácnosti, pak jistě oceníte, že je vysavač UltraSilencer ZEN ZUSALLFL58 vybaven omyvatelným filtrem Allergy plus, a dokonale se tak postará o znečišťující látky ve vzduchu. Konečně se tak budete moci pořádně nadechnout a cítit se příjemně.

Ekonomický provoz

Při každém vysávání s Electrolux UltraSilencer ZEN ZUSALLFL58 budete vlastně šetřit. Vysavač nabízí výkon odpovídající příkonu 2100 Wattu, avšak s poloviční spotřebou energie ve srovnání s jinými standardními vysavači. Rozhodně se však nemusíte bát, že by nízkou spotřebou byl ohrožen výkon. Naopak – aerodynamický interiér spotřebiče byl vytvořen tak, aby mohl nabídnout maximální účinnost sání ve spojení s nízkou spotřebou energie.

Musíme vás varovat, že používáním vysavače Electrolux UltraSilencer ZEN ZUSALLFL58 se vám možná lehce zhorší fyzická kondice. Odpadnou vám totiž dřepy, které jste museli vykonat při každém vypojování a zapojování šňůry ze zásuvky, jakmile jste vysáli pár metrů podlahy. Tento vysavač má totiž extra dlouhou 9metrovou šňůru, díky čemuž nabízí 12metrový akční radius. Z jedné zásuvky tak vysajete klidně několik pokojů zároveň.

Aby vám šlo vysávání jako po másle, nabízí přístroj Electrolux systém Motion Control™, který umožní plynulý a hladký průjezd všemi zatáčkami vašeho bytu. A aby toho pro vaše pohodlí nebylo málo, pak s tímto vysavačem budete mít vždy po ruce nesené nástavce Aeropro 3v1, kde se skrývá kartáček, štěrbinovka a hubice na čalounění.Široké pole působnosti

Sáčkový vysavač UltraSilencer ZEN

 • příkon 700 W
 • omyvatelný filtr Allergy Plus
 • akční rádius 12 m
 • délka přívodného kabelu 9 m
 • elektronický indikátor plného prachového sáčku
 • objem prachového sáčku 3,5 l
 • sáček typu s-bag classic long performance
 • teleskopické trubky
 • ergonomická rukojeť ERGO
 • velmi tichý 58dB(A)
 • funkce soft start
 • nesené příslušenství Aeropro 3v1 (kartáček, štěrbinovka, hubice na čalounění)
 • hubice AeroPro Silent, hubice Aeropro 3 v 1, hubice AeroPro Parketto Pro
 • barva čokoládově hnědá

Extra tichý vysavač se systémem Silent Zen™

Můžete vysávat, aniž byste kohokoli rušili. Díky pokroku, kterého naši konstruktéři dosáhli se systémem Silent Zen™, je vysavač UltraSilencer™ ZEN vybaven vylepšenou bezhlučnou hadicí a bezhlučnou, avšak mimořádně účinnou hubicí Silent Zen™.

Rozměry výrobku

Šířka výrobku 0.3 cm

Výška výrobku 0.3 cm

Hloubka výrobku 0.4 cm

Hmotnost výrobku 8.2 kg

Rozměry balení

Šířka balení 0.4 cm

Výška balení 0.4 cm

Hloubka balení 0.6 cm

Energetická třída A

Třída emisí prachu z vysavače A

Třída účinnosti vysávání koberců C

Třída účinnosti vysávání tvrdých podlah A