Beko HCB62741BWH

Beko HCB62741BWH
 Nedostupný 
6 799
5 619 bez DPH
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Beko
Katalogové číslo:
A01-308
Záruka:
2 roky

BEKO HCB62741BWH

Chytré a moderní odsávání par

Moderní komínový odsavač par šířky 60 cm v elegantním nerezovém designu v kombinaci s bílým sklem. Může se pochlubit elektronickým dotykovým ovládáním a vysokým výkonem odsávání až 730 m3/hod, což je ideální i pro větší kuchyně. Můžete vybírat ze 4 výkonových stupňů sání, zatímco halogenové osvětlení krásně osvítí vaši varnou plochu. Nechybí 2 kovové tukové filtry, které můžete opakovaně mýt v myčce nádobí.

Funkce automatického vypnutí sama po 15 minutách vypne chod odsavače, takže můžete bez obav odejít z kuchyně hned po vaření. Jistě oceníte také funkci čištění vzduchu, která zapne odavač každou hodinu na 10 minut a udržuje vaši kuchyni stále bez pachů. Odsavač je možné využít jak v režimu odtahu, tak recirkulace.

Intuitivní a pohodlné

Tento odsavač par Beko je vybaven intuitivním a pohodlným dotykovým ovládáním. Stačí se jen zlehka dotknout příslušného tlačítka a odsavač už zařídí zbytek. Můžete tak nastavovat výkon odsávání a nebo další užitečné funkce. (ilustrační obrázek)

Klid ve vaší mysli

Tento odsavač par má ve výbavě funkci automatického vypnutí (AutoOff), která vypne odsavač 15 minut po zapnutí. Tím pádem se nemusíte o nic starat a můžete odejít z kuchyně ihned po dokončení vaření s jistotou, že všechny pachy budou odstraněny a pak se odsavač sám vypne. (ilustrační obrázek)

Rychlé odstranění intenzivních vůní a pachů

Odsavače Beko s funkcí intezivního odsávání umožňují nastavit velmi vysoký výkon, což umožňuje účinnější odsávání a rychlejší vyčištení vaší kuchyně. Tato funkce je velmi užitečná při přípravě jídel s intenzivními vůněmi, jako jsou hranolky nebo grilované pokrmy. (ilustrační obrázek)

Vaše kuchyně stále svěží a bez zápachu

Praktická funkce čištění vzduchu zapne (pokud ji aktivujete) odsavač každou celou hodinu na 10 minut na nejnižší výkonový stupeň. Tím je zajištěna nepřetržitá výměna vzduchu v kuchyni. Odsavač navíc v tomto režimu spotřebuje minimum energie a je velmi tichý. Užívejte si vaší kuchyň plnou svěžího vzduchu a bez zápachu.

Dokonalý přehled o vaření

Když na varné desce připravujeme naše mistrovská kulinářká díla, je dobré mít dobrý přehled o vaření. Výkonné a efektivní halogenové žárovky v tomto odsavači Beko poskytují během vaření dokonalé a velmi jasné osvětlení.

Pro snadné čištění a trvalý výkon

Kovový tukový filtr u tohoto odsavače par lze snadno vyjmout a umýt i v myčce nádobí. Pravidelným čištěním zajistíte optimální a dlouhotrvající výkon odsavače par.