NIVONA NICR 1030

NICR 1030 (1)
Akce

Elegantní design, protože na vzhledu záleží Jako každý kávovar Nivona je model CafeRomatica 1030 vyroben s důrazem na vizuální stránku. Vzhled přístroje v černé barvě s matným černým čelem s elegantními detaily z chromu činí… Více informací

 U dodavatele 
54 999
45 454 bez DPH
Běžná cena:
56 999
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
NIVONA
Katalogové číslo:
A01-001
Záruka:
2 roky

Elegantní design, protože na vzhledu záleží
Jako každý kávovar Nivona je model CafeRomatica 1030 vyroben s důrazem na vizuální stránku. Vzhled přístroje v černé barvě s matným černým čelem s elegantními detaily z chromu činí zařízení vhodné pro každou moderní kuchyň a kancelář. Další výhodou je dvoubarevné osvětlení šálků, které se zapíná při vaření kávy.
 
Jasný dotykový displej a ovládání přes smartphone.
Kávovar je vybaven barevnou dotykovou obrazovkou TFT. Displej lze ovládat dotykem nebo knoflíkem umístěným přímo pod ním. Přístroj informuje uživatele nejen o parametrech procesu vaření kávy, jako je typ, síla, profil aroma nebo objem, ale také upozorňuje na potřebu čištění, odvápnění nebo výměnu filtrů.
Díky modulu Bluetooth a speciální aplikaci je možné změnit nastavení a vařit kávu pomocí telefonu.
Zařízení má odnímatelnou nádrž na vodu o objemu až 3,5 litru, což spolu s kontejnerem pro 600 g kávových zrn je ideálním modelem pro kancelářské použití.

Nádrž může být vybavena uhlíkovým filtrem CLARIS (součástí dodávky), jehož úkolem je ošetřit vodu. Čistší voda znamená lepší kvalitu vaření a méně časté odvápnění kávovaru.

Nabízený stroj je vybaven tichým kuželovým mlýnem vyrobeným z kalené oceli, který umožňuje nastavit hrubost mletých zrn.
Zařízení má výškově nastavitelný výtok, takže můžete snadno připravit kávu v oblíbeném poháru s maximální výškou 16,5 cm.
Vyhřívaný miskový podnos podává kávu, která se tak rychle neochladí a může poskytnout hloubku vaší chutě a vůně.
Transportní válečky a skladovací krabice pro napájecí kabel usnadňují dopravu a ukládání kávovaru.

Sada obsahuje transparentní nádobu na mléko, která může být uložena v chladničce. Umožňuje přípravu mléčných káv a je dokonalým doplňkem zařízení Nivona
 
Kávovar je vybaven inovativním systémem Aromatica s tlakovým čerpadlem 15 barů, díky němuž můžete od zrn získat hloubku aroma a chuti. Přístroj umožňuje připravit současně 1 nebo 2 šálky kávy, lze použít zrnkovou kávu nebo mletou kávu.

Systém Aroma Balance díky změně času a průtoku horké vody pomocí mleté ​​kávy umožňuje získávat nápoje s různou chutí. Můžete si vybrat jeden ze tří aromatických profilů: dynamický, stabilní a intenzivní, takže si každý může vychutnat kávu, kterou má rád.

Kávovar má dva tepelné bloky, což zkracuje dobu přípravy nápoje. Kávovar současně ohřívá páru, napěnění mléka a vodu pro přípravu kávy.

Díky čitelnému displeji umožňuje uživateli snadno řídit parametry vaření, jako je typ, výkon, profil aroma a množství infuze. Kávu lze připravit jak nastavením parametrů vaření tak výběrem jednoho z předem naprogramovaných receptů na kávu. Uživatel má možnost změnit standardní nastavení jednotlivých receptů, aby lépe přizpůsobil zařízení svým vlastním preferencím. Je také možné naprogramovat 18 vlastních receptů na kávu (My Coffee).

Kávovar také umožňuje zvolit teplotu podávané kávy: normální, vysoká a maximální teplota. Ve výchozím nastavení je kávovar nastaven na přípravu kávy při vysoké teplotě.

Systém OneTouch Spumatore Duo umožňuje současně připravit 1 nebo 2 šálky mléčné kávy, např. Cappuccino nebo Latte, připravit horké mléko nebo mléčnou pěnu.

Funkce Cappuccino vám umožní experimentovat během přípravy mléčných káv. Nejprve si připravte kávu a poté přidejte napěněné mléko, nebo naopak. Kávovar může současně vyrábět kávu i mléko.

Kávovar automaticky řídí stav plnění zrn, nádrže na vodu a kondenzátu. Přístroj obsahuje programy hygienické péče pro čištění, změkčování a oplachování. Displej informuje uživatele o nutnosti jejich spuštění. Velkou výhodou je také odnímatelná nádrž, která usnadňuje zachování čistoty kávovaru.