NIVONA NICR 842

NICR 842 (1)
Akce Doporučujeme

Luxusní kávovar pro náročné uživatele Nivona CafeRomatica NICR 842 se zásobníkem na vodu o objemu 1,8 l v sobě spojuje švýcarskou kvalitu s německou precizností a designem. Automatický kávovar ve stříbrné barvě s chromovými… Více informací

 1-2 ks skladem
17 999
14 875 bez DPH
Běžná cena:
25 999
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
NIVONA
Katalogové číslo:
A01-001
Záruka:
2 roky

Luxusní kávovar pro náročné uživatele Nivona CafeRomatica NICR 842 se zásobníkem na vodu o objemu 1,8 l v sobě spojuje švýcarskou kvalitu s německou precizností a designem. Automatický kávovar ve stříbrné barvě s chromovými detaily kombinuje luxusní design s vynikajícími vlastnostmi, mezi které patří ohřev šálků, dvojitý kapučinátor, barevný dialogový TFT displej či ONE TOUCH ovládání (vše jedním tlačítkem). Kávovar s tichým kaleným ocelovým mlýnkem potěší své uživatele kompletním překladem ovládání do českého jazyka.

Klíčové vlastnosti kávovaru Nivona CafeRomatica NICR 842

- zásobník na vodu o objemu 1,8 l
- stříbrná barva s chromovými detaily
- ohřev šálků
- dvojitý kapučinátor
- barevný dialogový TFT displej
- ONE TOUCH ovládání
- české menu i elektronický návod
- 15 bar tlakové čerpadlo
- systém Aroma Balance pro maximální aroma a ideální míru extrakce
- snadná údržba
- balení obsahuje nádobku na mléko
- tichý mlýnek
- možnost volby teploty
- nastavitelná intenzita kávy
- hmotnost 8,2 kg

Inovativní kávovar pro náročné uživatele
Automatický kávovar Nivona CafeRomatica NICR 842 z moderní řady 8 přináší novinku v podobě vylepšení výběru nápoje díky režimu Big Picture Mode, který umožňuje individuální nastavení vzhledu menu na barevném TFT displeji. Dokonalé propaření je zajištěno díky 15 bar tlakovému čerpadlu, systém Aroma Balance se poté postará o maximální aroma a ideální míru extrakce. Kávovar se snadno čistí a správná hygiena je zajištěna díky vyjímatelné spařovací jednotce. Součástí balení je nádobka na mléko.

Hlavní funkce Nivona Caferomantica 842
Mezi hlavní přednosti automatického kávovaru Nivona CafeRomatica NICR 842 patří mimořádně tichý kónický mlýnek z kalené oceli, možnost volby teploty kávy ve třech stupních či horké vody pro přípravu čaje, nastavitelná intenzita kávy v pěti stupních, automatické oplachování napěňovače mléka, výškově nastavitelný výstup kávy do 14 cm či odkládací plocha pro šálky s ohříváním. Přípravu kávy a údržbu přístroje vám usnadní automatické čištění nasávací hadičky horkou parou. Hadičku tedy není nutné sundávat a proplachovat. Použití samostatné násypky pro mletou kávu umožňuje přípravu jednoho šálku z různých druhů kávy.

Individuální nastavení
Systém Capuccino Connaisseur umožní nastavení přesně podle vašich preferencí. S kávovarem Nivona CafeRomatica NICR 842 tak můžete připravit kávu přesně dle vaší chuti:

- nejprve káva, poté mléko / mléčná pěna
- nejprve mléko / mléčná pěna, poté káva
- káva a mléko současně


Systém Aroma Balance
Principem nového systému Aroma Balance je individuální přizpůsobení času a tlaku, který při spařování projde namletou kávou v předdefinované vlně. Kávovar Nivona CafeRomatica NICR 842 tak zaručí optimální extrakci, jejímž výsledkem jsou tři různé úrovně aroma kávy. To vše při použití jednoho druhu zrnkové kávy a stejného množství kávy i vody. Pomocí technologie Aroma Balance dosáhnete ideálního vyvážení a dokonalé chuti.

Mletá káva podle vašich představ
Integrovaný systém kónického mlýnku CafeRomatica namele kávová zrna přesně podle zvoleného nastavení. Odměřené množství mleté kávy pak projde do komory, kde bude následně spařeno horkou vodou. Mletá káva je v komoře řádně upěchována, do komory se přečerpá vroucí voda a následným působením tlaku se varná komora zvětší - umožňuje to víko varné komory, které je uloženo na pružinách - voda a káva se ocitnou ve vířivém pohybu a z kávy se uvolní silnější aroma.

Menu v českém jazyce se zabudovaným návodem
Menu i veškerá komunikace kávovaru Nivona CafeRomatica NICR 842 je v českém jazyce. Elektronický návod přímo v přístroji vám usnadní přípravu kávy a ušetří čas při hledání klasického tištěného návodu.