Beko RCNA406I40WN

RCNA406I40WN (1)
Akce

Chladící část kombinované chladničky Beko RCNA406I40WN s vnitřním objemem 253 l a disponuje odkládacími skleněnými plochami. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladící část v prostoru vybavena i zásuvkami. Dveřní poličky jsou… Více informací

 1-2 ks skladem
12 999
10 743 bez DPH
Běžná cena:
13 999
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Beko
Katalogové číslo:
A01-018
Záruka:
2 roky

Chladící část kombinované chladničky Beko RCNA406I40WN s vnitřním objemem 253 l a disponuje odkládacími skleněnými plochami. Na odkládání ovoce a zeleniny je chladící část v prostoru vybavena i zásuvkami. Dveřní poličky jsou vyrobeny z plastu. Osvětlení je zabepečné prostřednictvím moderního LED osvětlení, které nehřeje, díky čemuž, tak ušetříte spotřebu vaší energie. Osvětlení je tak nejen praktické, ale navíc i ekonomické, což určitě oceníte. Čištění kombinované chladničky vám ve velké míře usnadní její automatické odmrazování, které má chladnička ve výbavě. Každá námraza se tedy Ostraňuje automaticky a vy se tak nemusíte trápit s ručním odmrazováním.

Mrazicí zóna

Spodní část kombinované chladničky disponuje mrazničkou o objemu 109 l. Vybavená je třemi zásuvkami, pro mražení potravin, které jsou vyjímatelné. Její mrazicí kapacita je 6 kg za 24 hodin a doba skladování při poruše je 33 hodin.

Antibakteriální těsnění

Antibakteriální bariéru, která dokonale chrání celé vnitřek chladničky od mikroorganismů má na svědomí přidání těsnění z antimikrobiálních látek. S kombinovanou chladničkou se tak můžete těšit na stále čistou ledničku bez nežádoucích bakterií a stále čerstvé potraviny.

NeoFrost

Máte dojem, že potrraviny v chladničce jsou vysušené ztvrdlé? Na rozdíl od NoFrost chlazení, které potraviny vysušuje technologie NeoFrost využívá dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení se dvěma ventilátory dokáže udržet studený a vlhký vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvosti potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké mražení potravin v mrazničce. Potraviny vám tak vydrží dlouhodobě čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude idální vlhkost pro skladování čerstvých potravin a v mrazničce bude sucho pro uchování zmrazených potravin. A to bez nutnosti odmrazování.

SmoothFit panty

Dveře chladničky s panty SmoothFit můžete otevřít, i když je vedle ní linka, protože jsou bez náběhu. To znamená, že chladnička má stále stejnou šířku, zda je zavřená nebo otevřená.

PARAMETRY PRODUKTU

Značka:      Beko
Smart: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 59,5 cm
Výška: 202,5 cm
Hloubka: 67 cm
Hmotnost:      76 Kg

Hlučnost

Maximální hlučnost:      38 db

Display/Grafika

Vestavěný displej:      Ano

Energetické údaje

Třída energ.účinnosti: A ++
Roční spotřeba energie:     282 kWh
Klimatická třída: SN-T
Akumulační doba: 33 hod.

Mraznička

Umístění mrazničky: dole
Čistá kapacita mrazničky:      109 L
Mrazící výkon: 6 kg/24h

Vzhled

Celkový čistý objem:      362 L

Chladnička

Čistá kapacita chladničky:      253 L

Funkce

No Frost (mrazák): Ano
Rychlé zamražení:      Ano
Alarm: Ano

Čerstvá zóna

Přihrádka Fresh Zone:      Ano

Další parametry

Smart (ovládání mobilem):      Ne
Dvouokruhový NoFrost: Ano

5 LET ZÁRUKY