RWF1470B

RWF1470B
Akce Dárek zdarma

ROMO RWF1470B Předem plněná pračka Romo RWF1470B Předem plněná pračka Romo RWF1470B s kapacitou prádla 7 kg a otáčkami pro odstřeďování 1400 za minutu vyniká svou šetrnosti, tichostí a úsporou. Šetrná k veškerému vašemu… Více informací

 Skladem 
8 999
7 437 bez DPH
Běžná cena:
10 999
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Katalogové číslo:
A01-227
Záruka:
2 roky

ROMO RWF1470B

Předem plněná pračka Romo RWF1470B

Předem plněná pračka Romo RWF1470B s kapacitou prádla 7 kg a otáčkami pro odstřeďování 1400 za minutu vyniká svou šetrnosti, tichostí a úsporou. Šetrná k veškerému vašemu oblečení, maximálně úsporná a tak tichá, že o ni rychle zapomenete. Na takovu pračku už nemusíte myslet, můžete ji mít. Automatická pračka Romo RWF1470B vám nabízí vše, co očekáváte od perfektní pračky. Usnadněte si život a dopřejte vašemu prádlu luxus.

Bezkartáčový motor pračky Romo RWF1470B


ROMO vám s hrdostí představuje novou generaci bezkartáčových motorů, které jsou nejen nesrovnatelně tišší a úspornější než běžné motory, ale jsou navíc mnohem spolehlivější. Díky absenci klasických uhlíků jsou bezkartáčové motory výrazně méně náchylné k opotřebení a budou vám dlouho a spolehlivě sloužit.

Speciální programy


Elektronika pračky Romo RWF1470B nabízí širokou škálu programů a speciálních funkcí, které se vyznačují tím, že jsou velmi praktické a použitelné pro každodenní praní. Mezi nejzajímavější patří program pro denní 60oC, košile, antialergický, sportovní oblečení, vlnu, bavlna, Eco, odložený start, noční tiché a jemné ruční praní. Pračka vám dovolí spustit pouze takovou kombinaci teploty, otáček odstředění a speciálních funkcí, která je vhodná pro zvolený druh prádla a program. Veškeré volby programu a speciálních funkcí jsou přehledně zvýrazněny světelnými kontrolkami. U pračk Romo RWF1470B lze oblíbená nastavení programu, otáček a funkcí uložit do paměti a kdykoliv stisknutím jednoho tlačítka vyvolat.

Krátke prací programy

Programy pračky Romo RWF1470B jsou navrženy tak, aby vypraly vždy za co nejkratší dobu, ale zároveň kvalitně a efektivně. Programy, na které je testována spotřeba uvedená na energetickém štítku (např. bavlna 60 °C), nejsou uměle prodlužovány a mají přiměřenou délku (do 2 hodin) a vysokou účinnost. Vynikající je hodinový program Denní 60 minut na 60oC.

Ultra krátký program 15 minut

Také se Vám občas stává, že máte v šatníku oblečení, které jste na sobě měli pouze jednou a které spíš než vyprat, potřebuje osvěžit? Nechcete mrhat časem, vodou a elektřinou na praní skoro čistého prádla? S novou pračkou ROMO RWF1470B máte vyhráno! S hrdostí Vám představujeme nejkratší prací program na trhu: 15 minut (při teplotě 30°). Optimální program pro rychlé osvěžení prádla.

Evropský výrobek s českým ovládacím panelem


Veškeré programy a funkce na ovládacím panelu pračky Romo RWF1470B jsou přehledně a srozumitelně popsány symboly a popisy v českém jazyce.

Autodiagnostika


Pračka Romo RWF1470B vás pomocí chybových hlášení na displeji sama upozorní např. na zavřený přívod vody, ucpaný odtok nebo filtr. V případě komunikace se servisem pak pomůže urychlit diagnostiku závady nebo zcela eliminovat nutnost návštěvy servisního technika.

Automatická detekce množství prádla

Elektronika pračky Romo RWF1470B dokáže podle množství a nasákavosti prádla upravit v průběhu praní délku programu a intenzitu odstředění. Šetří tak váš čas, energii a zajistí vždy efektivní výsledek praní.

Funkce dětský zámek


Romo myslí na rodiče neposedných dětí. Pro větší klid rodičů je pračka Romo RWF1470B vybavená dětským zámkem, který dětem znemožní zapnutí, nebo změnu nastavení spotřebiče.

Parametry pračky Romo RWF1470B

- Předem plněná pračka s kapacitou 7 kg prádla
- Roční spotřeba energie 135 kWh
- Energetická třída A+++
- Účinnost praní A
- Účinnost odstřeďování B
- Maximální otáčky odstředění 1400 ot./min.
- Textový LCD displej v češtině
- Tichý, úsporný a spolehlivý bezkartáčový motor
- Systém kontroly vyvážení
- Ochrana proti přetečení a nadměrnému pěnění
- Systém detekce poruch
- Roční spotřeba vody 9900 l
- Hlučnost praní/odstřeďování 50/74 dB(A)
- 15 programů: Bavlna 90°C, Bavlna Eco, Eco 20°C, Syntetika, Vlna, Ruční praní/Jemné prádlo, Máchání, Antialergický, Odstřeďování, Rychlý 15’, Denní 60°C 60’, Smíšené prádlo, Sportovní oblečení, Košile, Noční praní
- Funkce: Odložený start až o 23 hod., Eco
- Rozměry (V x Š x H): 84,5 x 59,7 x 58,2 cm
- Hmotnost 71 kg