RWF1481B

RWF1481B
Akce Doporučujeme

ROMO RWF1481B Předem plněná pračka Romo RWF1490B s kapacitou až 8 kg prádla je extrémní pomocník. Její roční spotřeba je jenom 115 kWh a předstihne tak jiné pračky v třídě A+++ až o 40%. Toto dosáhne díky bezkartáčovému… Více informací

 Skladem 
9 999
8 264 bez DPH
Běžná cena:
12 999
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Katalogové číslo:
A01-229
Záruka:
2 roky

ROMO RWF1481B

Předem plněná pračka Romo RWF1490B s kapacitou až 8 kg prádla je extrémní pomocník. Její roční spotřeba je jenom 115 kWh a předstihne tak jiné pračky v třídě A+++ až o 40%. Toto dosáhne díky bezkartáčovému motoru. Zaujme nejen svým výkonem, ale rychlosti s programem Rychlý 12´, a šetrnosti díky speciálnímu bubnu s perlovou strukturou.

Bezkartáčový motor pračky Romo RWF1481B


ROMO vám s hrdostí představuje novou generaci bezkartáčových motorů, které jsou nejen nesrovnatelně tišší a úspornější než běžné motory, ale jsou navíc mnohem spolehlivější. Díky absenci klasických uhlíků jsou bezkartáčové motory výrazně méně náchylné k opotřebení a budou vám dlouho a spolehlivě sloužit.

Technologie DuoJet v pračce Romo RWF1481B


Revoluční technologie DuoJet přichází s přímým vstřikováním přesně dávkované směsi vody a pracích prostředků do bubnu pračky pomocí dvou trysek, které jsou napojeny na přídavné recirkulační čerpadlo. Výsledkem je velká úspora pracích prostředků a zároveň minimalizace času praní.

Perlový buben


Inovativní perlová struktura bubnu pračky ROMO RWF1481B znovu definuje pojmy šetrnosti a hospodárnosti praní prádla. Speciální povrch bubnu zaručí mnohem lepší ochranu vašeho prádla nejen během praní, ale také při máchání a odstřeďování. Pračkám ROMO s perlovým bubnem se tak nemusíte bát svěřit ani ty nejjemnější látky, bude o ně vždy postaráno s tou nejvyšší možnou péčí.

Speciální programy


Elektronika pračky Romo RWF1481B nabízí širokou škálu programů a speciálních funkcí, které se vyznačují tím, že jsou velmi praktické a použitelné pro každodenní praní. Mezi nejzajímavější patří program pro denní 60oC, košile, antialergický, sportovní oblečení, vlnu, Eco 20oC, bavlna, snadné žehlení, odložený start, noční tiché a jemné ruční praní. Pračka vám dovolí spustit pouze takovou kombinaci teploty, otáček odstředění a speciálních funkcí, která je vhodná pro zvolený druh prádla a program. Veškeré volby programu a speciálních funkcí jsou přehledně zvýrazněny světelnými kontrolkami. U pračk Romo RWF1481B lze oblíbená nastavení programu, otáček a funkcí uložit do paměti a kdykoliv stisknutím jednoho tlačítka vyvolat.

Krátke prací programy

Programy pračky Romo RWF1481B jsou navrženy tak, aby vypraly vždy za co nejkratší dobu, ale zároveň kvalitně a efektivně. Programy, na které je testována spotřeba uvedená na energetickém štítku (např. bavlna 60 °C), nejsou uměle prodlužovány a mají přiměřenou délku (do 2 hodin) a vysokou účinnost. Vynikající je hodinový program Denní 60 minut na 60oC.

Ultra krátký programy 12 minut

Také se Vám občas stává, že máte v šatníku oblečení, které jste na sobě měli pouze jednou a které spíš než vyprat, potřebuje osvěžit? Nechcete mrhat časem, vodou a elektřinou na praní skoro čistého prádla? S novou pračkou ROMO RWF1490B máte vyhráno! S hrdostí Vám představujeme nejkratší prací program na trhu: 12 minut (při teplotě 30°). Optimální program pro rychlé osvěžení prádla.

Evropský výrobek s českým ovládacím panelem


Veškeré programy a funkce na ovládacím panelu pračky Romo RWF1481B jsou přehledně a srozumitelně popsány symboly a popisy v českém jazyce.

Autodiagnostika


Pračka Romo RWF1481B vás pomocí chybových hlášení na displeji sama upozorní např. na zavřený přívod vody, ucpaný odtok nebo filtr. V případě komunikace se servisem pak pomůže urychlit diagnostiku závady nebo zcela eliminovat nutnost návštěvy servisního technika.

Automatická detekce množství prádla

Elektronika pračky Romo RWF1481B dokáže podle množství a nasákavosti prádla upravit v průběhu praní délku programu a intenzitu odstředění. Šetří tak váš čas, energii a zajistí vždy efektivní výsledek praní.

Funkce dětský zámek


Romo myslí na rodiče neposedných dětí. Pro větší klid rodičů je pračka Romo RWF1481B vybavená dětským zámkem, který dětem znemožní zapnutí, nebo změnu nastavení spotřebiče.

Parametry pračky Romo RWF1481B

- Předem plněná pračka s kapacitou až 8 kg prádla
- Nízká roční spotřeba energie pouze 115 kWh
- Energetická třída A+++ (-40%)
- Účinnost praní A
- Účinnost odstřeďování B
- Maximální otáčky odstředění 1400 ot./min.
- Textový LCD displej v češtině
- Systém přímého vstřikování vody a pracích prostředků do bubnu DuoJet
- Speciální buben s perlovou strukturou pro maximálně šetrné praní prádla
- Tichý, úsporný a spolehlivý bezkartáčový motor
- Systém kontroly vyvážení
- Ochrana proti přetečení a nadměrnému pěnění
- Systém detekce poruch
- Roční spotřeba vody 9680 l
- Hlučnost praní/odstřeďování 53/74 dB(A)
- 15 programů: Bavlna 90°C, Bavlna Eco, Eco 20°C, Syntetika, Vlna, Ruční praní/Jemné prádlo, Máchání, Antialergický, Rychlý 12’, Denní 60°C 60’, Sportovní oblečení, Košile, Noční praní, Odstřeďování
- Funkce: Odložený start až o 23 hod., Odstraňování skvrn, Předpírka, Snadné žehlení, Přidaní máchání
- Rozměry (V x Š x H): 84,5 x 59,7 x 55,7 cm
- Hmotnost 76,5 kg