Beko WTV 8744 CS XWST

Beko WTV 8744 CS XWST
Akce Doporučujeme Sleva

Beko WTV 8744 CS XWST 5 LET ZÁRUKA Automatická pračka Beko WTV 8744 CS XWST řady PREMIUM v mimořádně úsporné energetické třídě A+++ s kapacitou na 8 kg prádla. Pračka má k dispozici celkem 16 různých pracích programů a mezi… Více informací

 1-2 ks skladem
11 999
9 917 bez DPH
Běžná cena:
13 999
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
Beko
Katalogové číslo:
A01-260
Záruka:
2 roky

Beko WTV 8744 CS XWST

5 LET ZÁRUKA

Automatická pračka Beko WTV 8744 CS XWST řady PREMIUM v mimořádně úsporné energetické třídě A+++ s kapacitou na 8 kg prádla. Pračka má k dispozici celkem 16 různých pracích programů a mezi funkcemi naleznete i oblíbený odložený start, nebo parní osvěžení prádla. ProSmart invertorový motor s 10 letou zárukou.

Energetická třída A+++

Vysoká úspornost spotřebiče šetří jak vaše výdaje za účty, tak životní prostředí

Odložený start

Časový spínač odloženého startu vám umožňuje nastavit dobu praní na noční hodinu s levnější sazbou elektřiny. Nebo na dobu, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Program vlna

V případě vlněných oděvů může nesprávnou péčí dojít ke zplstnatění. Nic takového se nestane, pokud vlněným oděvům věnujete speciální péči. Program vlna vypere vlněné oděvy ještě jemněji, než kdybyste je prali v ruce.

Košile

Speciálně vyvinutý program, který prodlouží životnost vašich košil. Tento program zahrnuje méně mechanických pohybů a teplota je nastavena maximálně na 40°C, aby bylo zajištěno, že bude dosaženo maximálního pracího účinku a přitom co nejmenšího poškození oděvu tak choulostivého, jako jsou košile. Praní košil v tomto programu zaručuje jejich delší životnost.

Program Sport

Špína a pot to je součást téměř každé sportovní aktivity. Konec je dnům, kdy jste se báli, že nesprávným praním své drahé prádlo zničíte, protože je tu program Sport, který se o něj spolehlivě postará.

Programy
Parní osvěžení snížíte pomačkání a zkrátíte dobu žehlení u malého množství nepříliš špinavého bavlněného, syntetického nebo smíšeného prádla
Děti a alergici antialergické a hygienické praní na vysokou teplotu s intenzívním a dlouhým pracím cyklem
Odstranění skvrn speciální program na skvrny, který umožňuje odstranění různých typů skvrn tím nejefektivnějším způsobem
Kompletní výčet programů naleznete v manuálu spotřebiče.

Vlastnosti
Ochrana proti zmačkání s párou
Program čištění bubnu
Tichý noční provoz
Možnost nastavení úrovně znečištění prádla
Odložený start 0–24 hod
Přídavné funkce – předpírka, extra máchání
AquaWave vzorek bubnu – se speciální strukturou povrchu dokonale pečuje o vaše oblečení a zároveň ho vypere lépe než běžný buben
S-shape boční stěny pro zvýšení stability
Nádobka na tekutý prací prostředek
Hi tech topné těleso – dokonale chrání proti korozi
Ovládací panel s českým popiskem
Černá kouřová dvířka

Technické parametry
Energetická třída A+++
Spotřeba el. energie 0,79 kWh
Spotřeba vody 42 l
Náplň 8 kg
Maximální otáčky 1 400 ot./min
Výška 84 cm
Šířka 60 cm
Hloubka 59 cm

Rozměry spotřebiče Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).