ZANUSSI ZCAN26EW1

ZCAN26EW1 (1)
Akce

Prostorná mraznička Truhlicová mraznička má užitný objem 254 litrů a díky tomu vám poskytuje opravdu obrovský úložný prostor - například když potřebujete uskladnit velké množství ovoce a zeleniny či masa z domácí zabíjačky.… Více informací

 Skladem 
7 499
6 198 bez DPH
Běžná cena:
8 999
DPH:
21 %
Litujeme, ale zboží nelze koupit Tento produkt byl vyprodán nebo již není v nabídce
Výrobce:
ZANUSSI
Katalogové číslo:
A01-113
Záruka:
2 roky

Prostorná mraznička
Truhlicová mraznička má užitný objem 254 litrů a díky tomu vám poskytuje opravdu obrovský úložný prostor - například když potřebujete uskladnit velké množství ovoce a zeleniny či masa z domácí zabíjačky. Hlučnost mrazničky nepřekročí hodnotu 42 dB. Mrazák je vybavena optickým i akustickým alarmem - varovný signál při zvýšené teplotě ve vnitřním prostoru mrazničky. Za 24 hodin zamrazí až 21 kg potravin a její akumulační doba, po kterou jsou potraviny v případě výpadku proudu uchovány bez ohrožení trvanlivosti, je dostatečných 37 hodin. Truhlicová mraznička má zabudované LED osvětlení, které umožňuje osvětlení celého mrazícího prostoru spotřebiče. Osvětlení je umístěno na stropě dveří.

Další vlastnosti
Vnitřní výbavu kromě LED osvětlení tvoří 2 bílé koše. Menší potraviny jakož i ty, které chcete mít hned nahoře je možné v nich přehledně uskladnit. Všechny dostupné funkce jako i požadovanou teplotu mražení si jednoduše nastavíte pomocí elektronického ovládání. LCD displej zobrazuje aktuální teplotu. Umístěn je v přední části pro okamžitý přehled.

Fyzické vlastnosti a barva
Barva:    bílá
Šířka:    96 cm
Výška:    84,5 cm
Hloubka:    70 cm
Hmotnost:    40 Kg
Hlučnost
Maximální hlučnost:    42 db
Display/Grafika
Vestavěný displej:    Ano
Energetické údaje
Třída energ.účinnosti:   E
Roční spotřeba energie:    218 kWh
Klimatická třída:    SN-T
Akumulační doba:    36 hod.
Vzhled
Celkový čistý objem:    254 L
Celkový hrubý objem:    261 L
Typ ovládání:    elektronické
Počet košů:    2
Mraznička
Mrazící výkon:    21 kg/24h
Funkce
Rychlé zamražení:    Ano
Alarm:    Ano